kalendář 2011 zdarma - Rhodesian Ridgeback 2011

Pro všechny návštěvníky naší www prezentace jsme připravili malý dárek ZDARMA. Zde si můžete zdarma stáhnout měsiční kalendář Rhodesian Ridgeback formátu A4 pro rok 2011. Kalendář je celobarevný a jeho rozsah je 14 stran (12 měsíců, krycí list a zadní strana s informacemi)

Kalendář je ve formátu PDF. Pro jeho otevření a vytištění použijte prosím Acrobat Reader v4 a vyšší. Pokud tento program na svém počítači nemáte nainstalovaný, stháněte si jej zdarma na www.adobe.com. Soubor s kalendářem, který si stáhnete z našich stránek otevřete v Acrobat Readeru a vytiskněte na své barevné tiskárně. Pro lepší barevné výsledky doporučujeme použít originální fotopapíry dodávané k Vaší tiskárně.

navod na tisk

DŮLEŽITÁ INFORMACE! Chcete už vytištěný a svázaný kalendář? Aby nebyl soubor příliš datově náročný, mají obrázky v souboru pro download snížené rozlišení. Pokud byste měli rádi KALENDÁŘ RHODESIAN RIDGEBACK 2011 ve špičkové kvalitě, profesionálně vytištěný a s kroužkovou vazbou a očkem na zavěšení, můžete si ho jednoduše OBJEDNAT ZDE. Zašleme Vám ho co nejdříve.

Prosím věnujte pozornost tomuto formuláři. Po jeho vyplnění klikěte na tlačítko Download. Hned poté vám systém nabídne možnost stažení souboru s kalendářem Rhodesian Ridgeback 2011. Děkujeme!

nevlastním
mám psa jménem
mám fenu jménem

(Kalendar_Ekevu_2011.pdf – 16,7 MB)

 

Copyright © Jiří Novák • Na toto dílo se vztahují autorská práva a musí být používáno v jejich souladu. Děkuji!
www.ekevu.com